Savitarnos krautuvėlė – inovacija keičianti pardavimų automatus

ASORTIMENTAS – PAGRINDINĖ VERTĖ KLIENTUI

Savitarnos krautuvėlės išsiskiria savo asortimento pločiu bei įvairove. Jose gali tilpti nuo 100 iki 150 skirtingų prekių, kurių kategorijos sudarytos iš šviežio maisto produktų, jogurtų, košių, gėrimų, šokoladukų, ledų ir kt. produktų. Tai ypatingai vertina vartotojai, kuriems apsipirkimo metu svarbu rasti visko, ko reikia dienos poreikiams. Pusryčiams pieno produktų ar košių, pietums sumuštinių, antrųjų patiekalų ir sriubų, po pietų prie kavos saldumynų, o vakare užsibuvus darbe užkandžių energijai palaikyti. Karštą vasaros dieną savitarnos krautuvėlių klientai gali skanauti iš šaldiklio ištrauktais populiariausių skonių ledais.

Platų savitarnos krautuvėlės asortimentą ypatingai vertina vartotojai, kuriems apsipirkimo metu svarbu rasti visko, ko reikia dienos poreikiams.

Tuo tarpu pardavimų automatai yra riboti ir nelankstūs plataus asortimento vystymui ar greitam naujų produktų įvedimui. Techniškai sudėtinga pakeisti aparate esantį produktų asortimentą ar sutalpinti platesnį nei 50 skirtingų prekių asortimentą. Taip pat produktų išdavimo procesas nėra draugiškas vartotojui, kadangi produktas yra išstumiamas nuo takelio kritimui, tai gadina produkto prekinę išvaizdą ir kokybę. Dėl šios priežasties yra produktų, kurie net negali būti įvesti į pardavimų automatus, jog jais galėtų mėgautis vartotojai.

PATOGESNĖ APSIPIRKIMO PATIRTIS

Daugelis pirkėjų, kurie naudojasi pardavimų automatais, bent kartą gyvenime yra susidūrę su problema, jog produktai pardavimų automatuose užstringa, o pinigų grąžinimo procesas yra ilgas bei sudėtingas. Tokiu atveju lieka tik nusivilti bei likti be savo užkandžio ar pietų. Savitarnos krautuvėlės principas yra toks, jog vartotojas pirma pasiima produktą, o tada už jį labai paprastai apmoka savitarnos kasoje kelių mygtukų paspaudimu. Šis principas taip pat leidžia apžiūrėti produkto kokybę, įvertinti galiojimo laiką, įsivertinti produkto sudėtį bei energetinę vertę.

SAUGUS IR PAPRASTAS ATSISKAITYMAS

Savitarnos krautuvėlės išsiskiria savo paprastu bei greitu apsipirkimo procesu. Klientas išsirenka produktą, jį skanuoja, spaudžia apmokėti ir atsiskaito bankine kortele. Kortelių skaitytuvai priima ir bekontaktes korteles bei prietaisus, tokius kaip išmanieji telefonai, laikrodžiai ir kiti įrenginiai, kurie turi bekontakčio atsiskaitymo funkciją. Tad atsiskaityti galima ir neturint su savimi mokėjimo kortelės ar piniginės.

    Užpildykite užklausos formą