Blog

Mūsų idėjos istorija

Vienam iš mūsų pagrindinių tiekėjų pristačius rinkai šviežiai virtas ir sufasuotas sriubas, kilo idėja jas pasiūlyti ofisų darbuotojams. Pastatę savo šaldytuvus keliuose Vilniaus ofisuose ir gavę teigiamą klientų susidomėjimą, nusprendėme toliau vystyti šią idėją. Vykdant prekybą išgirdome pirkėjų lūkestį rasti platesnį maisto produktų asortimentą mūsų šaldytuvuose bei patogų ir lengvą atsiskaitymo būdą.

Tam, kad pirkėjai galėtų lengvai ir patogiai atsiskaityti, įdiegėme savitarnos kasas, kuriose būtų galima atsiskaityti kortelėmis, telefonais bei išmaniaisiais laikrodžiais.

Papildėme asortimentą sumuštiniais, pieno produktais bei gėrimais, vėliau augant pirkėjų lūkesčiams asortimentą praplėtėme saldžiais užkandžiais, ledais, antraisiais patiekalais. Tam, kad pirkėjai galėtų lengvai ir patogiai atsiskaityti, įdiegėme savitarnos kasas, kuriose būtų galima atsiskaityti kortelėmis, telefonais bei išmaniaisiais laikrodžiais.

Auganti Vilniaus naujų ofisų rinka leido toliau sėkmingai plėsti įmonės veiklą. Praplėtėme savo veiklos geografiją ir į kitus miestus: Kauną, Marijampolę, Alytų, Panevėžį, Klaipėdą, Rygą bei Varšuvą. Didėjant paslaugos patrauklumui, savo paslaugas pradėjome teikti gamyklose, mokymosi įstaigose bei kitose viešose erdvėse.

    Užpildykite užklausos formą