Blog

Didžiausias dėmesys asortimentui

Savitarnos krautuvėlių sėkmė slypi ne vien paslaugos patogume ar paprastume, bet ir asortimente, kuriam skiriame labai daug dėmesio. Asortimentą formuojame atsižvelgdami ne tik į didžiąją klientų dalį ir visų jau seniai pamėgtus produktus, bet ir į tuos, kurie nevalgo mėsos, yra alergiški riešutams ar kitiems produktams. Klientų patogumui veganiškus produktus asortimente pažymime specialiu ženklu kainos etiketėje.

Mūsų klientai gali mėgautis ekologiškomis sriubomis, košėmis, funkciniais užkandžiais ir kitais produktais.

Labai svarbu, kad norimą prekę rastų kiekvienas atėjęs klientas, tad asortimentas skirtas ne tik smaližiams ar išalkusiems, bet ir sportuojantiems. Šie klientai ieško užkandžių, kuriuose būtų daugiau baltymų, todėl proteino turinčius produktus gali rinktis ne vien tik iš batonėlių, bet ir pieno produktų. Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su ekologišką produkciją tiekiančiomis įmonėmis. Mūsų klientai gali mėgautis ekologiškomis sriubomis, košėmis, funkciniais užkandžiais ir kitais produktais.

Produkciją mums tiekia ne tik didieji Lietuvos distributoriai, tačiau ir mažos įmonės, kurios savo asortimente turi vos keletą produktų. Kai kurie tiekėjai, savo produkciją gamina specialiai tik mūsų klientams. Asortimentas 12eat savitarnos krautuvėlėse yra nuolat kintantis. Per metus atnaujiname apie 30% viso turimo asortimento. Pavasario – vasaros sezonu klientams siūlome platesnį gėrimų ir ledų pasirinkimą, rudens – žiemos sezonais atnaujiname užkandžius, patiekalus ir kitus produktus.

    Užpildykite užklausos formą